У ТЦК розповіли, як масштабні рейди вплинули на мобілізацію.
У результатах масштабних рейдів ТЦК бачать "користь"
В ефірі телемарафону офіцерка сектору мобілізаційно-оборонної роботи Київського міського ТЦК Лариса Козак повідомила про "користь" масштабних рейдів. За її словами, ці рейди у публічних місцях сприяють збільшенню кількості добровільних візитів до територіальних центрів комплектування.
За даними Козак, ця ініціатива також покращує свідомість громадян, хоча деякі порушники все ще уникають контактів з ТЦК.
"Можу зазначити, що явка збільшилася. Більше того, можливо, це якимось чином сприяло підвищенню свідомості наших громадян і люди знову почали прибувати добровільно чи за повістками", - розповіла вона.
Однак, багато порушників продовжують уникати прямого контакту з ТЦК, тому примусові заходи оповіщення потрібно продовжувати.
"Якщо ми подивимося на ефективність цих заходів, то мені невідомі випадки щодо громадян, які мали в наявності актуальні військово-облікові документи і щоб вони підлягали будь-яким затриманням чи доставці до ТЦК. Якщо ми звернемося до нормативно-правової бази, є дуже багато механізмів спонукати громадянина самостійно відвідати ТЦК", - наголосила Козак.
Крім того, вона підкреслила, що робота ТЦК проводиться у правовому полі відповідно до нормативно-правових актів, які дозволяють проводити такі заходи щодо оповіщення.
Нагадаємо, несплата штрафу від ТЦК загрожує українцям списанням коштів із рахунків та арештом майна.
Читайте також
- За кермо категорично не можна: які вікові обмеження діють для водіїв в Україні
- Статки мільярдерів торік зростали утричі швидше, ніж у 2023 році
- Українців у Німеччині попередили про зміни на ринку праці: чекають важкі часи
- ПФУ розкрив суми січневих надбавок до пенсії: кому підвищать виплати
- "Нова пошта" звернулася до клієнтів через заборонені посилки за кордон: важливі правила
- Від 28 до 40 гривень: як змінилися ціни на картоплю в мережах Auchan та Megamarket