У ВМСУ пояснили важливість Кінбурнської коси.
У Військово-морських силах ЗСУ повідомили, що з окупованої Кінбурнської коси російські загарбники продовжують обстріли південних районів Миколаївської та Херсонської областей.
Зазначено, що з цієї локації бойовики можуть нападати на судна, які можуть вийти в акваторію Дніпро-Бузького лиману. Про це повідомив речник Військово-морських сил України Дмитро Плетенчук.
Також зазначили, що ця акваторія є шляхом до морських портів Миколаєва.
Окрім того, цю акваторію ще треба обстежити щодо мінної безпеки.
Плетенчук пояснив, що в цій ділянці розташована річка Дніпро з Херсонської області, тому можна припустити, що там можуть знаходитися багато вибухонебезпечних предметів.
Наголошено, що акваторія Дніпро-Бузького лиману є важливою як для України, так і для противника.
На жаль, наразі цю акваторію обстрілюють з Кінбурнської коси.
Від Кінбурнської коси росіяни також можуть обстрілювати Миколаїв та інші міста. Плетенчук наголосив, що сили оборони періодично завдають ударів у відповідь на такі ворожі атаки з боку окупантів.
Джерело: РБК-Україна
Читайте також
- Зеленський і Трамп домовилися про дрони та Patriot: що обговорили президенти
- Зустріч Зеленського з президентом Південної Кореї: новий пакет допомоги на $100 млн
- ОБСЄ назвала умову припинення вогню: повернення полонених і депортованих дітей
- Зеленський обговорив з Коштой відкриття п’яти кластерів для вступу України в ЄС
- Українців за кордоном захищає Конституція: які права гарантовано громадянам
- Трамп летить до Анкари: чому Ердоган став ключовим союзником НАТО

