Удар по Харкову: зруйновано критичний енергооб’єкт, працюють аварійні служби.
Удар по Харкову: зруйновано критичний енергооб’єкт, працюють аварійні служби
Як повідомляє Novyny.live: 15 січня внаслідок ворожого обстрілу в Харкові було зруйновано великий об’єкт критичної енергетичної інфраструктури. Аварійні служби та фахівці профільних служб вже працюють на місці події, щоб ліквідувати наслідки атаки.
Мер міста Ігор Терехов повідомив, що штаб із подолання наслідків надзвичайних ситуацій працює цілодобово. Він підкреслив важливість злагодженої роботи комунальних служб, зазначивши:
“Я вірю в наших комунальників та енергетиків — вони вже не раз доводили, що можуть працювати в найважчих умовах.”
Зусилля аварійних служб
Зусилля служб спрямовані на швидке відновлення енергопостачання та усунення всіх можливих загроз для населення. Ситуація залишається під контролем місцевої влади.
Цей інцидент підкреслює продовження загрози для цивільної інфраструктури в Україні, що викликане збройним конфліктом. Знищення критичних об’єктів енергетики може мати серйозні наслідки для життєдіяльності населення, зокрема, в умовах зимового періоду. Швидка реакція аварійних служб та органів місцевої влади є важливою для забезпечення стабільності та безпеки населення в таких ситуаціях, а також для відновлення енергетичної системи регіону.
Читайте також
- У Харкові 12 червня зупинять трамваї та тролейбуси: як зміниться транспорт
- Масована атака дронів на Харків: понад 10 постраждалих, пожежа в житловому будинку
- Опитування КМІС: хто з військових лідирує за довірою українців
- Опитування КМІС: Зеленський лідирує за довірою, Терехов та Федоров у трійці
- Російська армія вдарила по Харкову: троє постраждалих через влучання в багатоповерхівку
- Нічна атака на Харків та Одесу: 26 ударів дронами, п’ятеро постраждалих

