Удар по ліцею у Білгород-Дністровському: пошукові роботи завершено.
Пошуково-рятувальні операції в Білгород-Дністровському після атаки на навчальний заклад завершилися. Унаслідок цієї трагедії померли троє людей, а 14 отримали поранення, включаючи двох дітей. Для ліквідації наслідків було залучено значну кількість рятувальників, техніки, кінологів і волонтерів, які працювали на місці події.
На жаль, бойові дії тривають, і сьогодні російські війська влаштували напад на Дніпро. Цей інцидент спричинив смерть та поранення багатьох мирних мешканців, а також завдали шкоди будинкам, школам та іншій інфраструктурі. Число постраждалих складає понад 160 осіб, включаючи понад 500 пасажирів потягу, де було пошкоджено п'ять вагонів.
Україна продовжує стикатися з агресією та нападами на свої території. Необхідно вжити негайних заходів для захисту цивільного населення та запобігання подальшим трагедіям.
Читайте також
- Атаки РФ на чотири області: 18 загиблих, серед них троє дітей
- Атаки РФ на Дніпропетровщину та Херсон: троє загиблих, є поранені
- Світ накривають катастрофи: тайфуни, пожежі та землетруси забрали життя тисяч
- Російський удар по портах Одещини: двоє загиблих, поранено ще двох
- Росія продовжила масовані обстріли України: є загиблі та поранені, серед них діти
- Трагедія у Вишневому: Зеленський вимагає покарати винних у вибухах на складі

