УЄФА визнала суддівську помилку, яка вплинула на визначення переможця Євро-2024.

Помилка суддів на Євро-2024

УЄФА визнала помилку суддів, які допомогли збірній Іспанії пройти до півфіналу Євро-2024, за інформацією Relevo. В матчі чвертьфіналу проти Німеччини рахунок був 1:1, але судді не призначили пенальті після того, як м'яч влучив у руку захиснику збірної Іспанії Кукурельї.

Згідно з звітом УЄФА, Кукурелья зупинив удар по воротах рукою, тому суддя мав призначити пенальті. Також помилилися відповідальні за VAR.

Завдяки цьому Іспанія забила переможний гол на 119-й хвилині та увійшла до фіналу, де перемогла Англію з рахунком 2:1. Збірна Іспанії здобула вже четверту перемогу на Євро.

Крім того, ФІФА представила оновлений світовий рейтинг футбольних збірних після Євро-2024 та Кубка Америки. Україна втратила 24-ту позицію в рейтингу.