Угорщина офіційно відмовилась від відмови від російських енергоресурсів: заява прем'єра.
Позиція Венгрії щодо російських енергоресурсів
Як повідомляє UATV: Прем'єр-міністр Венгрії Петер Мадьяр підтвердив, що країна не планує відмовлятися від закупівлі російських енергоресурсів. Він підкреслив важливість енергетичної безпеки для держави, зазначивши, що
“венгерські власті зобов'язані гарантувати енергетичну безпеку держави”.
Венгрія є однією з бідніших країн Європейського Союзу, де мільйони громадян живуть за межею бідності. Країна не має виходу до моря, що ускладнює її енергетичну ситуацію і робить її залежною від зовнішніх постачань. Історично Венгрія покладалася на поставки російських енергоресурсів, що, за словами прем'єр-міністра, залишається важливим аспектом для забезпечення стабільності в енергетичній сфері.
Виклики енергетичної залежності
Таким чином, позиція Венгрії щодо російських енергоресурсів залишається незмінною, попри обставини на європейському енергетичному ринку.
Залишаючись на курсі підтримки російських енергоресурсів, Венгрія продовжує стикатися з викликами, пов'язаними з енергетичною залежністю. Ця ситуація підкреслює напруженість між необхідністю забезпечити енергетичну стабільність і політичними вимогами з боку Європейського Союзу щодо скорочення залежності від Росії. В умовах глобальної енергетичної кризи, Венгрія має знайти баланс між своєю енергетичною безпекою та вимогами європейської політики.
Читайте також
- Зеленський заявив про готовність до прямих переговорів з РФ: що відомо
- Воїни ССО “Північ” звернулися до поляків: історичні непорозуміння не мають завадити спільній боротьбі з Росією
- Рубіо заявив про неготовність Росії до поступок: позиція США щодо війни
- Палата представників США вимагає від Трампа вивести війська з Ірану
- НАТО назвало втрати Росії за місяць: більше, ніж СРСР в Афганістані за 10 років
- Україна веде переговори зі США про ліцензію на виробництво ракет Patriot

