Україна стала світовим лідером з виробництва дронів: США зацікавились закупівлею.
У світі українські дрони стали справжнім хітом. Так, народний депутат України Данило Гетманцев розповів у програмі "Вечір.LIVE", що наша країна є лідером у виробництві дронів та передових технологій для них. Що ці дрони вже успішно пройшли випробування на полі бою, і це вражає світ.
Дрони "Made in Ukraine" цікавлять США
Депутат поділився новиною, що Сполучені Штати виявили зацікавленість у закупівлі українських дронів. Вони бачать в них великий потенціал для постачання різних моделей дронів на загальну суму від 10 до 30 мільярдів доларів. Це відкриває нові перспективи для української військово-промислової галузі.
"Якщо говорити про угоду зі США, то дійсно передбачається постачання на 10-30 млрд доларів дронів. Це різні можуть бути дрони", — пояснив Данило Гетманцев.
Також варто відзначити, що Україна вже перейшла від використання морських дронів до дронів-авіаносців в промисловій сфері. Це ще один крок до модернізації та розвитку нашої технологічної сфери.
"Ми маємо сучасні технології. Якщо ми починали війну з морських дронів, то на сьогодні ми вже маємо в промисловій експлуатації дрони-авіаносці. Тобто морський дрон доїжджає до певної точки на карті і з нього далі злітають повітряні дрони", — зазначив Гетманцев.
Нещодавно було представлено інноваційний дрон з штучним інтелектом від українських вчених, який може атакувати ворожі цілі на великій відстані. Це лише підтверджує потужний потенціал українських розробок у сфері дронів.
Україна продовжує створювати та вдосконалювати свої безпілотники, привертаючи увагу світових партнерів своїм технологічним прогресом. Високотехнологічні рішення у цій галузі допомагають Україні укріплювати свою позицію як інноваційної та передової країни.
Читайте також
- Steam анонсував масштабні події червня: сезонний розпродаж та знижки до 90%
- Гібридні авто зникнуть швидше, ніж думали: новий прогноз до 2030 року
- Китайський гуманоїд UBTECH виходить на ринок: відкрито передзамовлення на робота
- Lexus представила новий електромобіль ES 500e: 338 к.с. та запас ходу 444 км
- Український бронеавтомобіль “Сова” отримав найвищий рівень захисту: що відомо
- Смартфони вбивають батарею на 100% заряду: оптимальний рівень для довгого життя

