Україна отримає PAC-3 для Patriot: Зеленський оголосив про результат переговорів із Трампом.

Зеленський та Трамп під час переговорів
Зеленський та Трамп під час переговорів Фото: TSN.ua

Отримання зенітних ракет PAC-3 для України

Як повідомляє TSN.ua: Україна отримає пакет зенітних ракет PAC-3 для систем протиповітряної оборони Patriot за підсумками переговорів із президентом США Дональдом Трампом, які відбулися 22 січня 2020 року. Про це оголосив президент України Володимир Зеленський під час виступу на другому національному Форумі талановитої молоді у Києві.

Зеленський зазначив, що домовленість про ракети PAC-3 стала головним практичним досягненням візиту до Давосу.

“Я годину спілкувався з президентом Трампом. І я отримав, не буду казати скільки, ракет PAC-3 для Patriot,” – Володимир Зеленський.
Президент України підкреслив важливість міжнародних зустрічей, зазначивши, що “кожна моя зустріч на міжнародному рівні має приносити конкретні результати для обороноздатності країни.”

План процвітання для України

Крім того, стало відомо, що США та ЄС готують "план процвітання" для України, що передбачає інвестиції у розмірі 800 млрд доларів. Ця ініціатива також свідчить про підтримку та зобов'язання міжнародних партнерів щодо розвитку України в умовах сучасних викликів.

Отримання зенітних ракет PAC-3 є важливим кроком для зміцнення обороноздатності України, особливо в контексті зростаючих загроз з боку агресивних сусідів. Інвестиції, які пропонує США та ЄС, можуть суттєво сприяти економічному розвитку країни, допомагаючи реалізувати реформи та залучити нові технології. Ці події підкреслюють важливість міжнародної підтримки для України в умовах глобальної політичної нестабільності.


Читайте також

Реклама