Україна отримає понад 1 млрд доларів інвестицій у дрони: деталі від радника президента.

Дрони для оборони України
Дрони для оборони України Фото: Novyny.live

Виробництво дронів в Україні та інвестиції в оборонну промисловість

Як повідомляє Novyny.live: У бліц-інтерв'ю радник Президента Олександр Камишин розповів про виробництво дронів в Україні, інвестиції в оборонну промисловість і плани на майбутнє. Цього року Україна очікує отримати понад 1 мільярд доларів інвестицій у свою оборонну промисловість, що є значним кроком вперед у розвитку технологій безпілотних літальних апаратів.

Станом на минулий рік в українську оборонку вже було інвестовано 105 мільйонів доларів. У цьому році укладена перша угода на 700 мільйонів доларів, що свідчить про зростаючий інтерес інвесторів до українського оборонного сектора. Таким чином, загальна сума інвестицій в українську оборонну промисловість цього року, за прогнозами, сягне більше 1 мільярда доларів.

Спільні проєкти та майбутнє оборонної промисловості

Камишин також повідомив, що перший спільний проєкт з виробництва дронів в Німеччині був анонсований у грудні минулого року. Цього року планується реалізація щонайменше 10 спільних проєктів у Європі, що відкриває нові можливості для співпраці та розвитку інноваційних технологій.

Україна, на думку радника, виробляє більше дронів-перехоплювачів, ніж використовує, що дозволяє розширювати виробництво та задовольняти зростаючі потреби ринку.

З огляду на зростаючі інвестиції та активну співпрацю з європейськими партнерами, українська оборонна промисловість має потенціал для подальшого розвитку і зміцнення своїх позицій на світовому ринку виробництва безпілотників. Це може позитивно вплинути на національну безпеку та економічний розвиток країни, а також на її міжнародний імідж як інноваційного гравця в галузі оборони.


Читайте також

Реклама