Україна розгромила Ісландію 5:3: як збірна здобула вольову перемогу.
Як повідомляє inkorr.com: Матч між "Астон Віллою" та "Маккабі" Тель-Авів в Лізі Європи проходитиме під посиленими заходами безпеки. Як повідомляє The Times, таке рішення вживається через підвищений рівень загрози.
Гра відбудеться 6 листопада у Бірмінгемі, де понад 700 поліцейських та офіцерів зв'язку забезпечуватимуть порядок. Фанати "Маккабі" не зможуть відвідати матч, а територію "Вілла Парк" огородять безпілотними зонами.
Відбір чемпіонату світу. Група D
У матчі Ісландія - Україна команди забили п’ять голів, а українці здобули перемогу з рахунком 5:3. Героями зустрічі стали Маліновський, Гуцуляк, Калюжний та Очеретько, які впевнено грали в захисті.
Раніше в рамках відбору українська команда зіграла внічию з Азербайджаном (1:1) та зазнала поразки від Франції (0:2). Попри це, вболівальники продовжують підтримувати свою збірну, надихаючи її на нові перемоги.
Матч між "Астон Віллою" та "Маккабі" проходитиме в умовах посиленої безпеки через підвищені загрози, що свідчить про серйозність ситуації. Одночасно українська збірна у відборі до чемпіонату світу демонструє потужний виступ, здобуваючи важливі перемоги і пристрасну підтримку фанатів. Ці події є важливими як для футбольного світу, так і для українських вболівальників, які прагнуть в успехах своїх команд.Читайте також
- Бельгія розгромила США та вийшла на Іспанію в 1/4 фіналу ЧС-2026
- Неймар повторив рекорд Пеле: бразилець забив на четвертому чемпіонаті світу
- Мексика вилетіла з ЧС-2026: Англія перемогла 3:2 завдяки дублю Беллінгема
- ФІФА змінила правила через скандал: гравця з червоною карткою повернули на поле
- Скандал на ЧС-2026: Трамп зателефонував Інфантіно через вилучення гравця США
- Українська тенісистка Марта Костюк вперше вийшла до 4-го кола Вімблдону: як вона це зробила

