Україна посилює ППО: новий проєкт FREYJA та ракети PURL.
Перспективи виробництва засобів протиповітряної оборони в Україні
Як повідомляє Espreso.tv: У проєкті "Український фокус. Ранок" Андрій Ткачук, офіцер Збройних Сил України та політолог, обговорив перспективи виробництва засобів протиповітряної оборони в Україні. Він зокрема зупинився на проєкті FREYJA, який має запрацювати до кінця року, а також на системі PURL, що займається закупівлею ракет для протиповітряної оборони.
Андрій Ткачук зазначив, що, на його думку,
“сумнівно, що до цієї зими Україна зможе налагодити виробництво іноземних засобів протидії балістичним ракетам.”Він підкреслив, що більш реалістичними наразі є перспективи розвитку проєкту FREYJA. Окрім цього, Ткачук наголосив на активних зусиллях України у пошуку альтернативних шляхів зміцнення протиповітряної оборони.
Важливість активних дій та міжнародної співпраці
Також він звернув увагу на необхідність нарощування ударів по військових об'єктах на території Росії, вказуючи на важливість активних дій у контексті загальної безпеки країни. Важливим аспектом залишається і співпраця з міжнародними партнерами, зокрема нещодавня зустріч президента Франції з Володимиром Зеленським, на якій обговорювалися питання ліцензійного виробництва ракет для України.
Обговорення перспектив виробництва засобів протиповітряної оборони в Україні є важливим кроком у зміцненні національної безпеки, особливо в умовах поточної військової агресії. Проєкт FREYJA та система PURL можуть стати ключовими елементами в цьому процесі, але їх реалізація залежить від багатьох факторів, включаючи міжнародну підтримку та технологічні можливості. Співпраця з партнерами, зокрема з Францією, підкреслює важливість дипломатичних зусиль у посиленні оборонних спроможностей України.
Читайте також
- Трамп вирішує долю нових санкцій США проти Росії: що відомо
- Зеленський вимагає негайного 21-го пакету санкцій ЄС після атаки 135 дронів
- Рада ЄС запровадила санкції за катування українських полонених: список осіб
- Зеленський анонсував перезапуск зовнішньої політики та зміни в Кабміні
- Прем'єр Чехії Бабіш: чеські військові не братимуть участі в місіях та допомозі Україні
- Переговори про вступ України в ЄС: 14 липня відкриють шостий кластер

