Україна та Південна Корея об'єднуються для відновлення: які проєкти реалізують.
Співпраця України та Південної Кореї в інфраструктурному розвитку
Як повідомляє inkorr.com: Україна та Південна Корея планують активніше співпрацювати у відновленні та розвитку інфраструктури. Обидві країни готові залучати корейські технології й інвестиції, а також ділитися досвідом у сфері управління публічними інвестиціями.
Зараз українське Міністерство розвитку працює над кількома проєктами з Південною Кореєю у різних сферах інфраструктури. Корейські компанії активно проявляють інтерес до співпраці з Україною.
“Досвід Південної Кореї, яка успішно відновилася після Корейської війни 1950-1953 років, є надзвичайно корисним для України. Пан Пак Кічан наголосив, що багато корейських компаній та підприємств зацікавлені у тому, щоб допомогти Україні впроваджувати проєкти з відновлення та розвитку інфраструктури”, - зазначили у міністерстві.
Основні напрямки співпраці охоплюють надання кредитів, створення навчальних центрів та впровадження інноваційних технологій у будівництві.
Поглиблена співпраця з Південною Кореєю може стати важливим кроком для України в контексті постійного відновлення інфраструктури, зокрема в умовах сучасних викликів. Використання корейського досвіду та технологій може сприяти не лише модернізації об’єктів, а й підвищенню ефективності управлінських процесів в галузі інфраструктури.
Читайте також
- Зупинка найбільшого НПЗ Росії та удар по тіньовому флоту: як Україна тисне на нафтовий сектор РФ
- Росія б'є рекорди експорту нафти, але втрачає доходи: ціна Urals впала
- Росіяни масово шукають “як зробити бензин”: рекордний сплеск через дефіцит пального
- Удар по найбільшому НПЗ Росії: чому це загрожує дефіцитом пального
- Українські дрони зупинили найбільший НПЗ Росії: дефіцит бензину посилиться
- Україна ввела в експлуатацію понад тисячу нових зразків озброєння: 90% – власного виробництва

