Україна та США обговорюють у Женеві пакет економічної підтримки та обміни.
Зустріч делегації України з американськими переговірниками
Як повідомляє UATV: 26 лютого в Женеві відбулася двостороння зустріч делегації України з американськими переговірниками Стивом Уиткоффом і Джаредом Кушнером. У складі української делегації були Рустем Умеров, Давид Арахамія, Алексей Соболев та Дарина Марчак. Під час зустрічі обговорювалися важливі теми, пов'язані з економічною підтримкою України, гуманітарними питаннями та можливими обмінами.
Обговорення важливих тем
Рустем Умеров зазначив, що разом з економічною командою уряду планують детально опрацювати "prosperity package", який включає механізми економічної підтримки та відновлення України, а також інструменти залучення інвестицій і довгострокового співробітництва. Він також наголосив на важливості досягнення конкретних результатів у питанні повернення українських громадян, відзначивши:
Рассчитываем на конкретные результаты по возвращению наших граждан. Работаем над практическими решениями. — Рустем Умеров
Зустріч є важливим кроком у зміцненні двосторонніх відносин між Україною та Сполученими Штатами, а також у забезпеченні підтримки України в умовах сучасних викликів.
Зустріч у Женеві підкреслює постійну активність України у пошуку міжнародної підтримки для економічного відновлення та вирішення гуманітарних питань. Підготовка "prosperity package" свідчить про прагнення української сторони залучити інвестиції та сприяти стабільному розвитку в майбутньому. В умовах триваючих викликів важливість таких переговорів лише зростає, оскільки вони можуть стати основою для подальшого співробітництва між країнами.
Читайте також
- Умєров прибув до Берліна: безпекові питання та оборона з Німеччиною
- Зеленський анонсував нові домовленості з партнерами: що це означає для безпеки та експорту
- Умеров в Анкарі обговорив повернення полонених: деталі переговорів з Туреччиною
- Умєров у Туреччині обговорив повернення полонених та мирний процес
- Зеленський проведе переговори зі спецпредставниками Трампа та Рютте 1 квітня
- Зеленський розкрив стратегічні домовленості з країнами Близького Сходу

