Україна та Угорщина будують дві нові ЛЕП: як це посилить енергобезпеку.
22.04.2026
725
Журналіст
Шосталь Олександр
22.04.2026
725
Співпраця України та Угорщини
Як повідомляє Novyny.live: Київ і Будапешт домовилися про будівництво двох нових ліній електропередачі для посилення енергобезпеки України. Це рішення було ухвалено під час зустрічі президентів двох країн, зокрема Володимира Зеленського.
Президент України зазначив, що "нові лінії дозволять передавати значно більші обсяги електроенергії Україні у разі аварійних ситуацій".
Таким чином, забезпечення стабільності енергетичної системи країни стане пріоритетом у співпраці між Україною та Угорщиною.
Важливість угоди
Ця угода є важливим кроком у зміцненні енергетичної інфраструктури України, особливо в контексті викликів, з якими країна стикається в умовах війни та енергетичних криз. Співпраця з Угорщиною може сприяти не лише підвищенню енергетичної безпеки, але й відкриттю нових можливостей для інтеграції української енергетики в європейські мережі.
Читайте також
- Повітряна тривога в Анкарі через ракету з Грузії: що відомо
- Європа створює «антибалістичну коаліцію» Freyja: що відомо про новий проєкт
- Зеленський призначив нового міністра оборони: Хмара замість Федорова
- Звільнення Федорова та його команди: які наслідки для обороноздатності України
- Зеленський пропонує нового міністра оборони: Євгеній Хмара замість Федорова
- Зустріч Зеленського з Путіним у Туреччині: Сибига обговорив з Фиданом мирний план

