Україна в ООН: Окупаційна влада Росії дискримінує корінні народи.


Україна висловлює певність, що після виведення російських військ з окупованих територій, корінні народи стануть вільними. Про це заявила делегація України при ООН.
Представниця України при ООН, Наталія Мудренко, розповіла про те, як Росія контролює окуповані території, де сталися випадки затримань, катувань та насильницьких зникнень. Вона також підкреслила, що російська влада намагається примусити місцевих жителів приймати громадянство Росії, і проводить примусові переміщення та депортації.
Крім того, російський режим заборонив Меджліс - орган самоврядування кримськотатарського народу. Ця дія є порушенням і була визнана Міжнародним судом ООН.
Наразі, більше 280 громадян України перебувають у затриманні та піддані переслідуванню за фабрикованими звинуваченнями. З них, 212 є представниками кримськотатарського народу, повідомила Мудренко.
Читайте також
- Чи йдуть бої на Дніпропетровщині? ЗСУ повідомили про ситуацію в регіоні
- Трамп анонсував переговори з Китаєм щодо угоди з TikTok
- "Путін хоче йти до кінця і вбивати людей": Трамп прокоментував розмову із Зеленським
- Втрати ворога станом на 5 липня 2025 – Генштаб ЗСУ
- У США саботують мирний план Трампа: експерт назвав винного у Пентагоні
- Україну чекає літо безжальних атак: WSJ розкрив новий план Путіна