Україна заявила про дефіцит ракет для ППО: США призупинили постачання.
Затримка виділення коштів США Україні
Як повідомляє Espreso.tv: У травні Міністерство оборони США надіслало лист законодавцям із планом витрат, однак до тепер кошти не були виділені. Ця затримка викликала незадоволення серед членів Конгресу, які висловлювали стурбованість повільними темпами витрачання коштів, що можуть вплинути на підтримку України в її зусиллях протистояти агресії.
Дефіцит ракет для систем протиповітряної оборони
Водночас Україна стикається з серйозним дефіцитом ракет для систем протиповітряної оборони, особливо для системи Patriot. Цей дефіцит є наслідком посилення російських атак, які підвищують потребу в оборонних засобах. У зв'язку з цим США тимчасово призупинили постачання частини ракет Україні, що ще більше ускладнює ситуацію.
Київ активно закликає союзників прискорити постачання та виробництво ракет для систем ППО, оскільки ситуація на фронті вимагає термінових дій. Україні необхідні додаткові ресурси для забезпечення своєї безпеки та захисту цивільного населення від загроз з повітря.
Ця ситуація підкреслює важливість своєчасного фінансування оборонних програм та міжнародної підтримки України, яка продовжує боротися проти зовнішньої агресії. Затримка у виділенні коштів може призвести до критичних наслідків для безпеки в регіоні та ускладнити співпрацю між США та їхніми союзниками в підтримці України в умовах зростаючих загроз з боку Росії.
Читайте також
- Прем'єр Польщі Туск закликав до боротьби з насильством проти українців: звернення до президента
- Мінімум 406 українців загинули в російському полоні: майже 700 видів катувань
- Керівник Центру протидії дезінформації спростував фейк про іранський балістичний удар
- Зеленський зустрівся з Трампом: нові системи ПРО та санкції для Росії
- Ветерани без власної партії: як відсутність політичного лобі впливає на Міністерство
- Росія посилює тиск через удари по Криму: Україна відновила 85% морської логістики

