Українець напав на людей у центрі Амстердама: реакція МЗС.

Українець атакує людей у центрі Амстердама
Українець атакує людей у центрі Амстердама

Міністерство закордонних справ України відреагувало на інформацію про можливе громадянство українця, який напав на людей у Амстердамі. Про це повідомили представники МЗС.

Речник МЗС Георгій Тихий заявив, що Українське посольство в Нідерландах активно співпрацює з місцевою поліцією, щоб отримати додаткову інформацію про цю подію.

Наразі МЗС встановлює особу підозрюваного та обставини його приїзду до Нідерландів.

Ми продовжимо тісну співпрацю з владою Нідерландів у цій справі. Бажаємо постраждалим якнайшвидшого одужання. Такі акти насильства не мають виправдання, а винуватець має бути притягнутий до відповідальності

Нагадаємо, що напад стався 27 березня біля площі Дам в Амстердамі. Чоловік з ножем напав на перехожих, поранивши п'ятьох осіб. Британський турист зумів зупинити нападника, закривши його до приїзду поліції.

Пізніше стало відомо, що серед постраждалих є двоє літніх американців, 26-річний поляк, 73-річна жінка з Бельгії і 19-річна дівчина з Нідерландів.

Мер Амстердама відзначив британця за його хоробрість, але не розкрив ім'я героя публічно.

Раніше було повідомлено, що суд в Німеччині засудив до довічного ув'язнення жінку та чоловіка за вбивство українки та її матері у березні 2024 року і викрадення їхньої дитини. Суд також визнав їх злочин особливо важливим, що майже неможливо вийти на свободу після 15 років ув'язнення.

Нагадаємо, що на рішення суду можна подати апеляцію.


Читайте також

Реклама