Українська делегація прибула до Женеви: тристоронні перемовини стартують 17 лютого.
Прибуття української переговорної команди
Як повідомляє Novyny.live: 16 лютого українська делегація прибула до Женеви, Швейцарія, для участі у тристоронніх перемовинах, які розпочнуться 17 лютого. Секретар РНБО України Рустем Умєров підтвердив прибуття делегації, зазначивши, що команда готова до конструктивної роботи.
Рустем Умєров також висловив сподівання на предметні зустрічі, що стосуються безпекових та гуманітарних питань.
“Очікуємо на конструктивну роботу та предметні зустрічі з безпекових та гуманітарних питань — задля просування до достойного та стійкого миру,” — зазначив він.Ця зустріч має важливе значення для подальших кроків у мирному процесі.
Дипломатичні зусилля України
Прибуття української делегації до Женеви свідчить про активізацію дипломатичних зусиль у контексті вирішення конфлікту в Україні. Участь у тристоронніх перемовинах може стати важливим кроком для досягнення прогресу в питаннях безпеки та гуманітарної допомоги, що особливо актуально в умовах зростаючої напруги в регіоні.
Очікується, що результати цих перемовин можуть вплинути на подальший розвиток мирного процесу.
Читайте також
- Україна уклала шість угод на 10 років у рамках Drone Deal: до ініціативи приєднаються ще 20 країн
- Україна запускає Fast Track для Drone Deal: термін експорту озброєння скоротили втричі
- Україна вводить Fast Track для експорту зброї: термін розгляду скоротять з 90 до 30 днів
- Зеленський і Трамп провели переговори на G7: про що домовилися
- Україна та Литва уклали Drone Deal: як посилять оборонний потенціал
- Генерал Гаврилюк іде у відставку після звинувачень Умєрова в крадіжці грошей на зброю

