Українська ППО збила 147 зі 172 дронів у ніч на 2 квітня: деталі масованої атаки.
Атака на Україну 2 квітня
Як повідомляє UATV: 2 квітня противник атакував Україну 172 безпілотниками, зокрема типу Shahed, з різних напрямків. Українська ППО змогла збити 147 ворожих БпЛА, перешкодивши значній частині атаки. Станом на 08:00 зафіксовано попадання 22 ударних БпЛА на 12 локаціях, а падіння обломків відбулося на восьми локаціях.
Атака велася з різних напрямків, зокрема з:
- Брянська
- Курська
- Орала
- Миллерово
- Приморсько-Ахтарська
- Гвардійського
- території тимчасово окупованого Донеччини
Більшість атакуючих дронів, близько 120 одиниць, були "Шахедами". Це свідчить про продовження активних дій супротивника, незважаючи на ефективність української ППО.
Ефективність української ППО
Варто зазначити, що в березні українська ПВО збила 89,9% російських ракет і дронів, а сили оборони України перешкодили удару 641 БпЛА і ракетам армії РФ. Ці дані свідчать про високий рівень готовності та ефективності українських сил у протистоянні загрозам з повітря.
Ця атака підкреслює постійну загрозу з боку Росії, яка продовжує використовувати безпілотники, незважаючи на досягнуті успіхи української протиповітряної оборони. Отримані результати свідчать про те, що українські сили активно працюють над зміцненням своїх оборонних можливостей, що є важливим фактором у сучасному військовому конфлікті. Подібні інциденти можуть впливати на стратегії обох сторін у подальшій боротьбі за контроль над територією та забезпечення безпеки населення.
Читайте також
- 224 боєзіткнення за добу: ЗСУ нищать техніку РФ на мільйони доларів
- Обстріли житлових будинків в Україні тривають: суспільство має об'єднатися для захисту
- Спека до +39°C накриває Україну 2 липня: на заході дощі та похолодання
- У Празі розпочали будівництво метро D: перша ділянка запрацює у 2032 році
- Масована атака на Україну 2 липня: 570 цілей, десятки ракет і майже 500 дронів
- 259 боїв за добу: ситуація на фронті залишається напруженою

