Українські військові використовують помилки РФ: Братчук про контрнаступ.
Контратаки українських військ
Як повідомляє UATV: 14 березня 2023 року спікер Української добровольчої армії Сергій Братчук повідомив про успішні контратаки українських військ, які використовують помилки російської армії. Він зазначив, що українські Сили оборони компенсують чисельну перевагу противника більш організованими діями, підкреслюючи важливість координації дій та застосування сучасних технологій, таких як Starlink.
Сергій Братчук акцентував увагу на тому, що українські військові навчилися використовувати наявні помилки російської армії на оперативно-тактичному рівні. Він заявив:
“Сьогодні можна сказати, що порядок б'є кількість.” - Сергій Братчук
Це свідчить про те, що українські сили зосереджуються не лише на чисельності, але й на якості своїх дій, що дозволяє їм ефективно протистояти російським військам.
Складності на фронті
На фоні активних бойових дій, Російська Федерація продовжує відправляти значні сили на фронт. Однак, як зазначив Братчук, зростає складність для Росії у відновленні своїх втрат, що може вплинути на подальшу ситуацію на полі бою. Він також підкреслив:
“Ми також вчимося, в тому числі і у ворога.” - Сергій Братчук
Це акцентує на важливості адаптації та навчання в умовах сучасних бойових дій.
В цілому, ситуація на фронті продовжує залишатися складною, проте українські військові демонструють здатність до ефективної протидії, використовуючи наявні ресурси та технології для досягнення своїх цілей.
Ці заяви Сергія Братчука підкреслюють важливість адаптації та інновацій у сучасній війні, де традиційні переваги в чисельності можуть бути компенсовані завдяки ефективним стратегіям та технологічному прогресу. Продовження бойових дій та зусилля з боку України націлені на те, щоб максимально використати ці фактори для досягнення успіху на фронті. Також ситуація вказує на те, що Росія стикається з труднощами в управлінні своїми ресурсами, що може мати серйозні наслідки для її воєнних зусиль у майбутньому.
Читайте також
- Українські дрони завдали ударів по цілях у Санкт-Петербурзі та Краснодарі: заява Зеленського
- Українська розвідка взяла під вогневий контроль трасу "Крим-Донецьк": постачання окупантів заблоковано
- Росія стягує понад 70 тисяч військових на південь України: активні бої
- Росія атакувала два рятувальні судна в морському коридорі: що відомо
- Росія атакує трасу Харків–Суми: навіщо ворогу логістичний розрив
- Росіяни атакували дроном хлібовозку на Сумщині: подробиці від ОВА

