Україну не запросили на саміт G7 у Парижі: що сказав Зеленський.
Відсутність запрошення України на саміт G7
Як повідомляє Novyny.live: Президент України Володимир Зеленський повідомив, що Україну поки що не запрошували на саміт G7, який відбудеться 22 січня в Парижі. Цю інформацію глава держави озвучив під час прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів 20 січня.
Зеленський зазначив, що важливо, щоб питання, що стосуються України, обговорювались безпосередньо з її представниками. Він підкреслив:
Нічого не вирішується про Україну без України. — Володимир Зеленський
Ці слова свідчать про значення, яке президент надає участі України в міжнародних переговорах та обговореннях, що безпосередньо впливають на її майбутнє.
Значення участі України в міжнародних форумах
Нагадаємо, що саміт G7, де обговорюються найактуальніші питання світової політики та економіки, проходитиме під головуванням Емманюеля Макрона, лідера Франції. Відсутність запрошення для України на цей захід викликає занепокоєння серед українських експертів і громадськості.
Відсутність запрошення України на саміт G7 підкреслює виклики, з якими стикається країна в контексті міжнародної політики. Участь України в таких глобальних форумах є важливою для забезпечення її інтересів, особливо в умовах триваючого конфлікту з Росією. Очевидно, що українська сторона прагне активнішої участі в міжнародних дискусіях, що стосуються її безпеки та стабільності.
Читайте також
- З 2027 року поліцейським та рятувальникам піднімуть зарплати: яким буде мінімум
- Кремль планує залучити білорусів до армії РФ через союзну державу
- Зеленський: Росія стягує ППО з регіонів до Москви та Керченського мосту
- Російські дрони використовують повітряний простір Білорусі: що відомо
- Суддів зобов’язали щороку звітувати про доброчесність: що змінить новий закон
- Успішні удари ЗСУ змусили РФ перекидати ППО для захисту Москви та Криму

