Укренерго терміново звернулося до українців через погоду.


Укренерго закликає громадян розумно використовувати електроенергію через наближення похолодання
Укренерго повідомляє про наближення значного похолодання в Україні протягом найближчих днів і закликає громадян розумно використовувати електроенергію. Це особливо важливо з урахуванням того, що українська енергетична система все ще відновлюється після ворожих атак минулого року.
За даними експертів, в морозну погоду зазвичай спостерігається значне збільшення споживання електроенергії. Щоб запобігти дефіциту електроенергії, фахівці рекомендують дотримуватися деяких простих, але ефективних заходів.
Уникайте одночасного використання кількох потужних електроприладів у години пікового навантаження - вранці та ввечері. Вимикайте зайве освітлення як у домівках, так і в робочих приміщеннях.
Експерти Укренерго наголошують на необхідності вимикати з мережі незадіяні електроприлади, оскільки навіть у режимі очікування вони споживають енергію.
Користуючись електрочайником, краще нагрівати лише необхідну кількість води, що дозволяє економити електроенергію і відповідає рекомендаціям медиків щодо уникнення багаторазового кип'ятіння води.
Найбільш енергоємні прилади краще використовувати після 23:00, коли спостерігається найнижче споживання електроенергії. Також варто уникати заряджати пристрої довше, ніж це потрібно для повного заряду акумулятора, і давати перевагу енергоощадливим LED-лампам, які споживають менше енергії в порівнянні з традиційними лампами розжарювання.
Укренерго підкреслює, що раціональне використання електроенергії не тільки сприяє стабільності енергосистеми країни, але й допомагає споживачам заощаджувати власні кошти.
Читайте також
- Гроші з продажу землі — чи вплине дохід на отримання субсидії
- ПриватБанк та кредитний ліміт — як клієнт втратив 17 тис. грн
- Перший метал, оброблений людьми — звідки добувають мідь
- Ощадбанк вдосконалив сервіси — що змінилося у 2025 році
- Пенсійні виплати УБД — скільки та за що доплачують у 2025
- Найпотужніша ГЕС у світі — де збудували та як працює