Голлівуд знімає Різдвяну комедію в Кнаресборо: хто зірок приїхав.
Каскад зірок у Кнайсборо
Як повідомляє The Sun: Одне з найкрасивіших міст Йоркширу готується до зіркової популярності цього грудня, адже в ньому відбуваються зйомки нового різдвяного фільму з участю таких відомих акторів Голлівуду, як Кіфер Сазерленд, Ребел Уілсон та Денні Дайер.
Цього року вони відвідали Кнайсборо для роботи над фільмом «Tinsel Town». Зйомки триватимуть з січня по лютий 2025 року.
“Цей фільм – чудова можливість для нашого міста показати себе у новому світлі,” – зазначив представник місцевої влади.
Кнайсборо, славне своїми прекрасними пейзажами та історичними будівлями, прагне поживити туризм завдяки кіноіндустрії. Фільм вже привернув значну увагу, і глядачі незабаром зможуть насолодитися ним на великих екранах.
Ці зйомки можуть стати важливою віхою для Кнайсборо, адже привернеться увага не лише до фільму, але й до усіх туристичних можливостей, які місто може запропонувати. Зростаючий інтерес до Кнайсборо може вплинути на розвиток локальної економіки через туризм та пов'язані галузі.
Читайте також
- Укрзалізниця попередила про обов’язкові паперові квитки: які міжнародні рейси під загрозою
- Секретний напис метробудівців 1989 року на станції “Золоті ворота”: що приховує стіна
- Ремонт на «Шегині – Медика»: автобуси з України до Польщі зупинять на півтора року
- InPost запускає доставку валіз у поштомати 8 країн ЄС: названо ціни
- Автобуси в Польщу через “Шегині” закривають на півтора року: з 15 червня 2026
- Одеса готує пляжі до сезону: понад 10 локацій вже отримали акти готовності

