Юлія Джима пропускає етап Кубка світу: хто замінить біатлоністку в Рупольдингу.
Відсутність Юлії Джими в сезоні
Як повідомляє Novyny.live: Юлія Джима не бере участі у виступах збірної України з біатлону в сезоні. Вона не потрапила до заявки на гонки Кубка світу в Рупольдингу. Натомість замість неї виступить Валерія Дмитренко. Джима пропустила етап Кубка світу після невдалого виступу в Обергофі.
Склад жіночої збірної України на естафету
Жіноча збірна України з біатлону виступить в естафетній гонці, яка запланована на 14 січня о 15:30 за київським часом. Склад команди на цю гонку виглядає наступним чином:
- Христина Дмитренко
- Дарина Чалик
- Валерія Дмитренко
- Олена Городна
Цей етап Кубка світу стане важливим для команди, оскільки вона прагне продемонструвати свої можливості, незважаючи на відсутність Джими. Відсутність досвідченої біатлоністки, безумовно, вплине на динаміку команди, проте залишаються сподівання на успішний виступ нової четвірки.
Відсутність Юлії Джими може стати значним викликом для жіночої збірної України, оскільки вона є одним з ключових членів команди з великим досвідом. Заміна на Валерію Дмитренко може призвести до зміни тактики та стратегії під час гонок.
Успішний виступ нової четвірки в естафеті може стати важливим кроком для команди в подальшій боротьбі за високі місця в Кубку світу.
Читайте також
- Реал готує трансферну бомбу: 150 млн євро на нову зірку після невдалого сезону
- Український футболіст Маліновський перейшов у “Трабзонспор” на три роки
- Російський боксер Гассієв назвав наступного суперника Усика та оцінив його шанси
- Андреа Мальдера повернувся до збірної України: перемога над Польщею та наступний виклик
- Динамо хоче посилити захист: кияни готові заплатити 950 тисяч євро за гравця ЦСКА
- Nike випустила рекламу до ЧС-2026: Ченнінг Татум став дублером Ерлінга Голанна

