Уночі Росія атакувала Одещину безпілотниками: влада відзвітувала про наслідки.
29.09.2024
2784
Журналіст
Шосталь Олександр
29.09.2024
2784
29 вересня в Одеській області вороги здійснили атаку за допомогою безпілотників. Про це повідомив голова Одеської Обласної Державної Адміністрації Олег Кіпер.
За його словами, в результаті падіння безпілотників в Одеському районі пошкоджено дах та скління житлового будинку, паркан та три припарковані вантажівки, що знаходилися поруч.
«У Роздільнянському районі кілька безпілотників впали на відкриту територію без подальшого загоряння. На щастя, немає жертв чи постраждалих», – повідомив глава Одеської облдержадміністрації.
Нагадаємо, що сьогодні, 29 вересня, Росія здійснила напад на житлові будівлі в Запоріжжі.
Пізніше, у Запоріжжі, рятувальники ДСНС витягли жінку з-під завалів багатоповерхового будинку. Їй надано необхідну медичну допомогу.
Читайте також
- Удар по Запоріжжю 21 червня: поранено двох людей, серед них 67-річна жінка
- Нічна атака на Запоріжжя: зруйновано будинок та поранено людину
- Удар РФ по багатоповерхівці у Харкові: безпілотник влучив у фасад на 22-му поверсі
- Окупаційна влада Криму вводить жорсткі обмеження: що зміниться з 22 червня
- Удар по Одещині: після атаки ракетою «Іскандер» загинула людина, троє поранено
- Ракетний удар по Одещині: є загиблий та поранені через “Іскандер”

