Уперше паралізована людина змогла створити відео на YouTube силою думки.
Перший крок до нормального життя
Бред Сміт, який страждає на бічний аміотрофічний склероз, став першою людиною у світі, яка змогла редагувати відео на YouTube та озвучити його власним голосом завдяки мозковому імпланту Neuralink. Цей прорив свідчить про нові можливості для пацієнтів з паралічем, які можуть частково повернутися до звичайного життя завдяки такій технології.
Імплант був приєднаний до моторної кори головного мозку чоловіка, що дозволило йому керувати курсором на екрані комп'ютера, друкувати та навіть грати в ігри. У відео Бред Сміт ділиться своїм досвідом використання Neuralink, показуючи сміливі кроки в розвитку цієї технології.
«Дуже радий допомогти у розвитку цієї технології, яка має потенціал у майбутньому повернути паралізованих людей до нормального життя», - додав Бред Сміт.
Цей успіх Neuralink відкриває нові перспективи у медичних розробках та може стати важливим кроком у відновленні функцій тілесних систем у людей із різними обмеженнями.
Читайте також
- Старовинні мушкетні кулі перетворили на сонячні батареї: ефективність 94%
- Південна Корея запатентувала безшумний двигун для повітряних таксі
- Геймер об’єднав RTX 3090 та RTX 3050 задля 144 FPS у 4K
- Qualcomm готує потужний чип для смартфонів до $600: що відомо про Snapdragon 8 Elite Gen 5
- Samsung представила три моделі ігрових моніторів Odyssey: які характеристики
- Китайські вчені знайшли спосіб перетворювати пластик на авіаційне паливо

