Уперше за 28 років. Збірна України з футзалу вийшла до півфіналу ЧС-2024.


Збірна України з футзалу здобула велику перемогу над командою Венесуели в 1/4 фіналу чемпіонату світу з футзалу. Рахунок гри був 9:4. Це перший раз з 1996 року, коли українцям вдалося потрапити до четвірки найкращих команд світу.
У минулі роки на Мундіалях 2004 та 2008 років збірна України досягала другого групового раунду (топ-8), у 2012 році вони досягли чвертьфіналу, а в 2016 році вилетіли в 1/8 фіналу.
На 5-й хвилині гри збірна України відкрила рахунок голом Данила Абакшина. Проте через хвилину Венесуела зрівняла рахунок. Згодом Україна знову вийшла вперед, забивши ще два голи. Венесуела зрівняла рахунок, але Україна закінчила перший тайм з перевагою в 4 голи.
На початку другого тайму Україна забила ще два голи, а потім обидві команди зміняли рахунок. Україна завершила гру з рахунком 9:4.
У наступному етапі чемпіонату світу з футзалу збірна України зустрінеться з командою Бразилії, яка перемогла Марокко. Цей матч відбудеться в середу, 2 жовтня.
Нагадаємо, що збірна України з футзалу здобула перемогу над командою Анголи з рахунком 7:2 і над командою Афганістану з рахунком 4:1, що гарантувало їм місце у плей-оф турніру.
Читайте також
- Усик потрапив до переліку найбагатших боксерів в історії
- Відбір на чемпіонат світу: лідерка збірної України з гандболу розповіла про стан команди
- ЗСУ ліквідували російського окупанта та майстра спорту з армійського рукопашного бою
- Баскетболістка Коваль, яка грає у США, вирішила змінити команду
- Кубок Біллі Джин Кінг: де дивитися поєдинки жіночої збірної України з тенісу
- Вікенд для легіонерів збірної України: перемогу святкував лише клуб Трубіна