Ураган «Хелен» вирує у штаті Флорида: є жертви, влада евакуює десятки тисяч жителів.


На узбережжі Флориди пронісся ураган Хелен, який досяг четвертої категорії і став найпотужнішим ураганом, який коли-небудь спостерігався в регіоні Біг-Бенд. Він приносить небезпечні штормові хвилі, повені та руйнівні вітри. Національна метеорологічна служба США попереджає про непереносимі штормові хвилі в затоці Апалачі, а загиблих уже щонайменше троє.
Моторошні кадри з АмерикиУраган «Хелен» вирує у штаті Флорида: евакуюють десятки тисяч жителівУ чотирьох округах Флориди проведено обов'язкову евакуацію - понад 70 000 людей залишили свої будинки через стихію. pic.twitter.com/xrIf3U9Xpk
— Главком (@GLAVCOM_UA) September 27, 2024
Губернатор Флориди закликає мешканців залишатися вдома і уникати поїздок через сильні дощі і затоплені вулиці, створюючи небезпечні умови. Штормові хвилі схопили південно-західну Флориду та район Тампа-Бей. Компанія Duke Energy очікує значні пошкодження своїй інфраструктурі в Панхендл та Біг-Бенд заглибленими районами Флориди.
Раніше в цьому регіоні вже стихійні явища, зокрема потужні торнадо, викликали руйнування і загибель. П'ятий тропічний шторм спостерігався в Луїзіані, а Франсін, який посилився до другої категорії, приніс сильні дощі та повені.
Читайте також
- Житомирщина: рух трасою Київ-Чоп повністю відновлено
- Вибух на Житомирщині: без електроенергії залишились 735 помешкань (фото)
- На фронті загинув студент Київського університету Шевченка. Згадаймо Вадима Пахомова
- У Туреччині спалах небезпечного вірусного захворювання
- Липецька область: стало відомо, який завод атакували дрони
- У США мусульманки подали до суду через примусове зняття хіджабів після арешту