Ютта Леердам встановила олімпійський рекорд та виграла золото на дистанції 1000 метрів.
Золота медаль Ютти Леердам
Як повідомляє Novyny.live: Нідерландська ковзанярка Ютта Леердам виграла золоту медаль на Олімпійських іграх у ковзанярському спорті на дистанції 1000 метрів. Її переможний час склав 1:12.31 хвилини, що стало новим олімпійським рекордом.
У змаганнях на цій дистанції срібну медаль здобула ще одна представниця Нідерландів, Фемке Кок. Бронзову медаль виборола японська ковзанярка Міхо Такагі. Цей виступ Леердам підкреслює її високий рівень підготовки та майстерності в ковзанярському спорті, а також зміцнює позиції Нідерландів у цьому виді спорту на міжнародній арені.
Сила нідерландської команди
Перемога Ютти Леердам на Олімпійських іграх не лише засвідчує її особисті досягнення, але й підкреслює силу нідерландської команди у ковзанярському спорті.
З огляду на успіхи на міжнародних змаганнях, Нідерланди продовжують залишатися серйозним гравцем у цьому виді спорту, що має значення для їхнього іміджу на світовій спортивній арені.
Читайте також
- Анчелотті пояснив, чому Неймар не грав проти Японії: тренер змінив рішення
- Тренер збірної Кореї отримав погрози вбивством після вильоту з ЧС-2026
- Бразилія вириває перемогу над Японією в 1/8 фіналу ЧС-2026: гол на 90+6 хвилині
- ЧС-2026: Бразилія vs Японія та Німеччина vs Парагвай у 1/16 фіналу
- Чемпіонат світу-2026: старт 1/16 фіналу з матчами Бразилія — Японія та Німеччина — Парагвай
- Сестри футболіста потрапили в ефір ЧС-2026: реакція підірвала мережу

