В Італії кіт заліз в електричний відсік літака: чим усе закінчилося.
У Римі кіт затримав рейс авіакомпанії Ryanair на два дні. Про це повідомили ЗМІ.
Екіпаж почув нявкання під час передпольотної перевірки і знайшов кота у передньому відсіку електрообладнання літака Boeing 737.
Інженери намагалися дістатися до кота, але він втік до інших відсіків літака. Тварину вдалося знайти, коли двері літака залишили відчиненими і він спустився сходами.
Після інциденту літак залишався припаркованим на землі протягом двох днів.
Нагадаємо, американський фігурист Джон Маравілл дивом уникнув трагічної долі, що спіткала інших його колег по льоду. Спортсмен мав летіти літаком авіакомпанії PSA Airlines, який зазнав катастрофи у Вашингтоні, але його не пустили на борт через занадто велику собаку.
До слова, літак, який належить американському співаку і музиканту Вінсу Нілу з рок-гурту Mötley Crüe, врізався в інший літак, що був припаркований в аеропорту Скоттсдейл в Арізоні. Одна людина загинула, ще четверо дістали поранення.
Читайте також
- Уряд ухвалив нові правила видачі посвідчень водія: строк дії залежатиме від категорії
- Незаконний перетин кордону в Україні: оприлюднено статистику кримінальних справ
- Дев’ять громад отримали соціальне таксі для людей з інвалідністю: що відомо
- Втрати Укрзалізниці за чотири роки війни: понад 1000 загиблих і майже 3000 поранених
- Зміна клімату загрожує українським містам: експерти назвали рішення для Києва, Львова та Вінниці
- Прикордонники підтвердили: підозрювана у замаху на Єрмолаєва перетнула кордон без перешкод

