В Одесі відбулося погашення марки, присвяченої рятувальникам (фото).
17.09.2024
2646
Журналіст
Шосталь Олександр
17.09.2024
2646
В Одесі відсвяткували День рятівника
Сьогодні, 17 вересня, в Одесі відбулося погашення поштової марки "ДСНС Одещини" з нагоди професійного свята рятівників. Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.
Марки зображають рятувальників та пожежників, які активно діють у вирішенні небезпечних ситуацій, ліквідують пожежі та рятують людей від наслідків ворожих атак.
Також варто зазначити, що з нагоди Дня рятівника президент України Володимир Зеленський нагородив працівників служби цивільного захисту державними нагородами, як вказано в указі №652/2022, розміщеному на сайті президента.
Читайте також
- Масована нічна атака РФ: Зеленський повідомив про загиблих дітей та дорослих
- Зеленський підтвердив удари по РФ: більше 2000 км до цілі
- Росія активізувала наступ на сході України: 16 атак за добу, але ЗСУ тримають оборону
- У Польщі закликають до діалогу з Україною після позбавлення Зеленського ордена
- Зеленський заявив про готовність США до ліцензії на виробництво ракет Patriot
- Україна визначить переговірника від Європи з РФ: нові деталі зустрічі Європейської Ради

