В Україні масштабна повітряна тривога тривала майже 15 хвилин.


Станом на 11:19 у Києві та декількох областях України оголошена повітряна тривога через ракетну небезпеку внаслідок злету МіГ-31К. Однак о 11:32 тривогу було скасовано.
Наразі карта повітряних тривог має такий вигляд:
Нагадаємо, сьогодні вранці ворог атакував Одесу та район за допомогою ударних безпілотників та ракет. Це призвело до пошкодження інфраструктури та поранень.
Як повідомлялося, унаслідок нічної атаки в Умані пошкоджено інфраструктурний об'єкт, але енергетики вже працюють над відновленням електропостачання.
Також Чернігів постраждав від атаки дронів-камікадзе, які запустила Росія.
Зазначу, що близько 00:35 у Харкові була пошкоджена газова труба та постраждало п’ять автомобілів внаслідок удару безпілотників. Ворог провів атаку на цивільний підприємство в Новобаварському районі міста. Внаслідок обстрілу стався масштабний пожежа на площі 1500 кв. м. Горіли виробничі приміщення.
Читайте також
- Прифронтовий Кривий Ріг повертається до «Великого будівництва»
- Одній із категорій військовозобов’язаних залишилось 20 днів для проходження ВЛК
- Буданов повідомив, коли можна очікувати обміну «1000 на 1000»
- Гончаренко запропонував переодягнути працівників ТЦК і втрапив у скандал
- Росіяни вбили сімʼю ударом по рейсовому автобусу на Сумщині – Зеленський
- Рятувальники дістали тіла пасажирів знищеного дроном автобуса на Сумщині