В Україні стартував "Національний кешбек": як отримати до 3000 гривень на картку.
Стартувала нова державна програма "Національний Кешбек"
З 2 вересня 2024 року стартувала нова державна програма під назвою "Національний Кешбек". Головною метою цієї програми є повернення 10% вартості покупок товарів від українських виробників на спеціальну картку. Участь в програмі доступна через програму "Дія".
Умови участі в програмі
Для участі в програмі "Національний Кешбек" необхідно зареєструватися через програму "Дія". Учасники можуть отримати кешбек у межах до 3000 гривень на місяць. Проте очікується, що середня сума виплат становитиме близько 500 гривень.
Учасники програми та правила отримання кешбеку
Учасники програми повинні мати спеціальну картку в одному з банків-учасників і дозволити передачу даних про транзакції при покупках від учасників програми.Наразі до програми приєдналися такі банки: ПриватБанк, Сенс Банк, ПУМБ, А-Банк, "Глобус", УкрСиббанк та Акордбанк.
Умови отримання кешбеку та його використання
Кешбек нараховується за купівлю товарів українського виробництва, за винятком підакцизних товарів. Список товарів, на які поширюється програма, буде опубліковано на офіційному сайті "Зроблено в Україні". Отримані кошти будуть зараховуватися на картку до 20 числа наступного місяця.
Отримані кошти з кешбеку не можна перевести у готівку. Вони можуть використовуватися лише для безготівкових розрахунків за певні товари та послуги, такі як медицина, комунальні послуги, мобільний зв'язок, розваги, транспортні квитки, військові облігації та донати на ЗСУ.
Учасники програми та магазини, які приєдналися до програми
До програми вже приєдналися найбільші мережі супермаркетів України, зокрема "АТБ", "Сільпо", "Новус", "Варус" та "Ашан". Для отримання кешбеку покупцям необхідно зареєструватися в програмі та купувати товари від учасників програми.
Тривалість дії програми
Програма "Національний Кешбек" буде діяти до 31 січня 2025 року. Ця програма дає українцям можливість підтримувати вітчизняних виробників та економити на своїх покупках.
Читайте також
- У Польщі скасують низку виплат для українців: деталі
- У Раді озвучили позицію щодо зниження мобілізаційного віку до 50 років
- Повістки через "Укрпошту": хто отримає в першу чергу
- ПФУ роз'яснив механізм збільшення пенсії при пізнішому виході на заслужений відпочинок
- Що таке акциз і навіщо він потрібен
- Нова пошта радикально оновила мобільний додаток: що змінилося