В Україну повернулося восьмеро дітей (фото).


Повернення до України дітей, що були на окупованих територіях
Восьмеро дітей, які перебували на окупованих територіях, повернулися до України, повідомив уповноважений ВР із прав людини Дмитро Лубінець. Ці діти були розлучені зі своїми родичами через воєнні дії та окупацію, а деякі з них втратили батьків. Вони були повернуті із Луганської, Запорізької та Херсонської областей.
Одна жінка, яка не могла бачитися зі своїми синами через незаконне утримання та засудження на тимчасово окупованій території, нарешті мала можливість зустрітися з ними. Про їхніх дітей довгий час піклувалась бабуся.
Неабияким проблемам стикаються при навчанні діти, які залишилися на тимчасово окупованих територіях. За даними, наразі у таких регіонах перебуває близько 600 тисяч дітей, але лише 7% з них отримують освіту в українських школах онлайн, решта навчаються за російськими стандартами. Багато дітей навчаються одночасно в двох системах освіти.
Недосяжність якісних кадрів на окупованих територіях стає ще однією перешкодою для нормального навчання. Більшість батьків відмовляються віддавати своїх дітей в школи, де застосовуються російські пропагандистські програми.
Читайте також
- Які відзнаки держава купує під час війни? Список на мільйони гривень
- Боронив Україну ще до повномасштабного вторгнення. Згадаймо Андрія Гришкевича
- У Британії трансгендерний чоловік народив дитину після природного зачаття
- Скільки грошей потрібно для безтурботної старості у Німеччині
- Невістка президента США заявила, що американці «повинні цілувати ноги» Трампу та Маску
- У Польщі затримали українку, яка причетна до продажу органів