Колишній учитель Шаргорода: що відомо про підозрюваного у вбивстві школярів.

Колишній учитель Шаргорода: що відомо про підозрюваного у вбивстві школярів
Колишній учитель Шаргорода: що відомо про підозрюваного у вбивстві школярів Фото: inkorr.com

Як повідомляє inkorr.com: Колишній вчитель Олексій Пономарьов, якого підозрюють у вбивстві двох школярів із Шаргородського ліцею на Вінниччині, раніше мав проблеми з дисципліною під час роботи в Копистиринській гімназії. За словами колег, він почав працювати в школі у жовтні 2024 року. Незабаром виникли конфлікти з учнями через ненормативну лайку та грубе поводження.

Конфлікти з учнями

У квітні відбувся конфлікт з учнем Миколою Біликом, одним із загиблих під час нападу 10 вересня. Вчителя зафіксували на душенні хлопця в укритті під час повітряної тривоги.

Трагедія в Шаргороді

Нагадаємо, вранці 10 вересня в місті Шаргород було виявлено тіла двох учнів із ножовими пораненнями. Через ці події в країні оголошено дні жалоби.

Олексій Пономарьов, підозрюваний у вбивстві, мав історію конфліктів із учнями ще під час свого попереднього місця роботи. Його агресивна поведінка викликала серйозне занепокоєння серед учителів та батьків, що призвело до трагічних наслідків. У закладах освіти важливо вчасно реагувати на всі загрози безпеці та добробуту учнів, щоб запобігти подібним трагедіям у майбутньому.


Читайте також

Реклама