Вчителька з Вінниці допомагала чоловікам втекти за кордон: деталі схеми.


Підозра вчителці у незаконному переправленні осіб через кордон
Вчителька одного з ліцеїв у Вінниці отримала підозру у вчиненні злочину - в організації незаконного переправлення людей через державний кордон України. За інформацією Вінницької обласної прокуратури, 57-річна педагогиня, за попередньою змовою, обіцяла організувати нелегку подорож для військовозобов'язаного особи до Молдови.
Під час стика з охочим до виїзду з України, жінка детально пояснила процес нелегального перетину кордону та запросила за це $16 тис. Однак, правоохоронці затримали її в момент отримання грошей.
Аналіз
Ця новина свідчить про поширення незаконної діяльності у сфері переправлення осіб через кордон. Правоохоронні органи активно припиняють подібні злочинні схеми, що говорить про ефективність їхньої роботи в цьому напрямку. Важливо тримати ситуацію під контролем та недопускати подібних порушень в майбутньому.
Читайте також
- Головний кандидат на посаду керівника БЕБ пояснив, чому його батько отримав російський паспорт
- Передача тіл загиблих? Російські ЗМІ опублікували відео з чергою вантажівок
- Скандал з мобілізацією: медик заявив про викрадення, Чернівецький ТЦК обіцяє перевірку
- РФ вночі атакувала Україну протикорабельною ракетою та 49 дронами: є влучання
- Foreign Policy пояснив, чому Росія не може здолати Україну
- У Харкові кількість загиблих зросла, а двоє постраждалих знаходяться у важкому стані