Вдова вбитого активіста відмовилася від 100 тисяч гривень: у справі Дем’яна Ганула розглядають спробу підкупу.
Слухання справи про вбивство активіста
Як повідомляє Novyny.live: Слухання справи про вбивство активіста Дем’яна Ганула триває в Одесі. Вдова загиблого, Жанна Вознюк, відмовилася від 100 тисяч гривень, надісланих родиною обвинуваченого, вважаючи це спробою підкупу. Вона зазначила:
“Ці гроші не будуть мною забрані, вони повернуться тому, хто їх відправив” - Жанна Вознюк.
Дем’яна Ганула вбили 14 березня 2025 року в центрі Одеси. Через кілька днів після вбивства був затриманий 46-річний Сергій Шалаєв. Під час судового розгляду він визнав свою провину. Слідство також розглядає можливість замовного характеру вбивства. Ця ситуація викликала широкий резонанс у суспільстві, адже активіст був відомий своєю діяльністю.
Обговорення справи в суспільстві
Справу активно обговорюють у медіа та громадськості. Відмова вдови від фінансової допомоги родини обвинуваченого підкреслює складність та етичні аспекти розслідування. Слухання продовжуються, і кожен новий день приносить нові деталі, які можуть вплинути на хід справи.
Справи, пов'язані з вбивствами активістів, завжди привертають увагу суспільства, адже вони піднімають питання про безпеку громадських діячів та стан правопорядку в країні. Відмова вдови від прийняття грошей може свідчити про глибоке невдоволення процесом правосуддя та бажання отримати справедливість без компромісів. Розслідування, яке триває, може вплинути на подальший розвиток суспільних настроїв щодо прав людини та захисту активістів в Україні.
Читайте також
- ТЦК отримали право штрафувати та оголошувати у розшук: що загрожує порушникам
- Олімпійська чемпіонка Віта Семеренко втратила рідний дім через авіаудар РФ
- Водіям нагадали про штрафи за стоянку: які місця на дорозі дозволені
- Росія зруйнувала понад 500 культурних об'єктів в Україні: удар по Лаврі та злочини проти історії
- Як уникнути конфліктів з орендарями: адвокатка назвала головні правила
- Військовим мають платити за повторне лікування: які відмови незаконні

