ВЕФ-2025: Український дім розпочинає роботу у Давосі.
20.01.2025
9705
Журналіст
Шосталь Олександр
20.01.2025
9705
Український дім у Давосі буде відкритий з 20 по 23 січня, щоб провести панельні дискусії під час Всесвітнього економічного форуму. Основна увага буде приділена зміцненню міжнародної підтримки України, повідомляє Укрінформ.
"Український дім у Давосі відкриє свої двері в понеділок, 20 січня, о 16 годині за центральноєвропейським часом і буде працювати до 21 години 23 січня. Перша панельна дискусія буде присвячена спільним інтересам США та України, після чого відбудеться пряма трансляція інавгурації новообраного президента Дональда Трампа з Вашингтону, округ Колумбія", - повідомили в Українському домі.
Спікерами чотириденної програми панельних дискусій будуть, зокрема, перший віцепрем'єр-міністр економіки Юлія Свириденко, віцепрем'єр-міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, радник президента з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін та інші.
Нагадаємо, з 20 по 24 січня в швейцарському Давосі відбудеться 55-й Всесвітній економічний форум.
Президент Володимир Зеленський 21 січня виступитиме на форумі зі спеціальним виступом.
Читайте також
- Трамп змінює риторику щодо України: чому Кремль звинувачують у зриві угод
- Зеленський затвердив 40-денну операцію СБУ: що відомо про план завершення війни
- Україна уклала 160 угод на 10 млрд євро: що це означає для відбудови
- Росія провалює набір контрактників: темпи впали у півтора раза
- Зеленський: Білорусь готує агресію під впливом РФ – дані про будівництво об'єктів
- Зустріч Свириденко і Туска: Україна та Польща обговорили енергетичну співпрацю

