Віце-канцлер Німеччини звернувся до біженців з України із проханням.


Віце-канцлер та міністр економіки та захисту клімату Німеччини закликав українських біженців, що проживають у Німеччині, почати працювати, оскільки це буде сприяти їх інтеграції у суспільство та соціальній системі. Він також відзначив, що зупинка виплат та пільг для українських біженців була не добре продумана.
«Прийом біженців на роботу може бути ускладнений різними факторами, такими як сімейне становище, хвороби та необхідність догляду за дітьми», - підкреслив віце-канцлер.
Міністр також висловив свою критику стосовно висловів прем'єр-міністра землі Бранденбург Дітмара Войдке, який назвав виплату громадянської допомоги українським біженцям неактуальною.
Раніше Хабек заявляв, що Німеччина продовжує надавати підтримку Україні у війні з Росією незалежно від умов. Він також підкреслив, що російсько-український конфлікт змусив багатьох українців шукати притулку в Німеччині. Чутки про можливість отримання німецької пенсії після 50 років також поширюються серед української спільноти.
Однак, Deutsche Rentenversicherung офіційно спростувала ці міфи та пояснила умови призначення пенсій для українців.
Читайте також
- Власник і співвласник квартири — в чому різниця і які права мають
- Який штраф за їзду на транзитних номерах авто у 2025 році
- В Укргідрометцентрі проінформували про зміни погоди у Києві
- Штраф до 6 000 грн — за що можуть покарати власників тварин
- Виплати від ООН — що хочуть змінити для українців
- Поділ квартири у спільній власності — як не втратити свою частку