Відключення світла можуть повернутися влітку: названо причину.


Дефіцит електроенергії загрожує Україні влітку
Національний депутат Сергій Нагорняк повідомив, що в Україні цього літа може виникнути дефіцит електроенергії. Він пояснив, що через ремонт частини енергоблоків зменшиться їх генерація. Нагорняк зауважив, що сонячні електростанції зможуть забезпечити електроенергією денні години, але це не замінить недоліку вечірньої генерації. Іншим варіантом для уникнення дефіциту є збільшення імпорту електроенергії.
Однак, "Укренерго" опровергло чутки про можливі відключення електроенергії в Україні. Вони підтвердили відсутність обмежень у постачанні електроенергії, але закликали громадян знизити споживання. Компанія зазначила, що інформація про можливі відключення є недостовірною.
Також, поточні цінові обмеження на ринку електроенергії можуть негативно вплинути на енергетичну безпеку України, перешкоджаючи залученню імпортерів.
Аналіз:Цього літа Україні загрожує дефіцит електроенергії. Причиною цього стане ремонт енергоблоків, що призведе до зменшення їх генерації. Незважаючи на наявність сонячних електростанцій, які будуть забезпечувати генерацію електроенергії в денний час, недолік в енергопостачанні вечірніми годинами все одно може виникнути. Єдиний варіант уникнення дефіциту - збільшення імпорту електроенергії. Тим не менш, "Укренерго" спростувало чутки про відключення електроенергії, запевнивши, що наразі накладені жодні обмеження.
Актуальні цінові обмеження на ринку електроенергії можуть негативно вплинути на енергетичну безпеку країни, перешкоджаючи залученню зовнішніх постачальників.
Читайте також
- ЄС інвестує у залізничне сполучення Львів–Польща
- Зеленський про розмову Трампа з Путіним: не впевнений, що у них багато спільних тем
- У Данії Зеленський вперше вручив відзнаку «Майбутнє України» іноземцю
- Туреччина ухвалила перший в історії країни закон щодо клімату
- У пунктах пропуску на кордоні з Польщею та Румунією введено тимчасові обмеження
- Давали 30 секунд на обід. Український пілот розповів про жахи російського полону