Відомий соціолог розповів, як українці бачать перемогу у війні .
Директор соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович розповів, що українці вважають перемогу у війні залежною від відновлення кордонів 1991 року. Однак, люди все частіше згадують про членство України в ЄС чи НАТО як важливий аспект перемоги. Антипович зазначив, що українці розуміють необхідність збереження отриманих кордонів і підтримки з боку міжнародного співтовариства.
Українці не готові обирати варіант "кордон 91-го року без міжнародної підтримки".
Водночас, українці не хочуть проводити обміни територіями для досягнення миру і відмовляються складати зброю, бо розуміють, що зараз це неможливо. Вони також підтримують Курську операцію як спосіб впливу на Росію.
Зараз близько 60% українців вважають, що Курська операція позитивно вплине на війну і може призвести до угод про обмін територіями.
Президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю SkyNews заявив, що війну можна закінчити у 2025 році шляхом тиску на РФ та дипломатичних зусиль. Також, аналітики Міжнародного валютного фонду відклали термін інтенсивних бойових дій на ще один рік.
Читайте також
- Зеленський на саміті ЄС: дві години закритої розмови про мир і підтримку
- Зеленський підбив підсумки переговорів: нові 4 млрд доларів допомоги та санкції
- Зеленський озвучив підсумки саміту G7: майже $5 млрд нової допомоги для України
- Президент Гондурасу вперше в історії прибув до Києва: що відомо
- Вибух у Москві за 15 км від Кремля: аналітик назвав причину
- Верховна Рада ухвалила бюджет-2026: оборону посилять на 1,56 трильйона гривень

