Військовий пояснив, що дозволяє ефективно обороняти території Харківської області.
Водосховище на річці Оскіл в Харківській області, яке було природним бар'єром, було знищене оккупантами. Це ускладнює їх можливість форсувати річку. Збройні сили України використовують цю ситуацію для оборони області. Про це розповів експерт Іван Варченко.
Окупанти знищили водосховище на річці Оскіл, яке раніше було природним бар'єром. Болотисту місцевість важко подолати для техніки, тому українські сили оборони ефективно використовують це для своєї оборони, - повідомив Варченко.
Напад РФ на Харківську область призвів до значних втрат для росіян, як серед військових, так і серед техніки, - заявив він.
Окупанти намагаються знайти способи для форсування річки, але ЗСУ утримують оборону Харківської області, і РФ має значні труднощі у запобіганні їм, - додав він.
Читайте також
- ЄС готує 21-й пакет санкцій проти Росії після масованої атаки на Україну
- Саміт НАТО в Анкарі: Зеленський зустрінеться з Трампом та обговорить 70 млрд євро допомоги
- Україна вимагає від НАТО визнати нову роль у безпеці Альянсу: що вирішать на саміті
- Польща таємно передала Україні ракети Patriot: Сікорський закликав розсекретити дані
- Сікорський про напругу з Україною: заяви грають на користь Росії
- Херсонський апеляційний суд залишив у силі довічне за коригування вогню по місту

