«Він – моя муза»: Пивоваров засвітився із Зібровим та зробив зізнання.
18.03.2025
8360
Журналіст
Шосталь Олександр
18.03.2025
8360
Павло Зібров підтримав Артема Пивоварова під час презентації його нової пісні "Підманула" на радіо. Зібров показав свою підтримку, опублікувавши фото в Instagram.
Переглянути цей допис в Instagram
Артем Пивоваров та гурт Kalush Orchestra випустили нову композицію "Підманула", яка є переосмисленням української народної пісні. Пісня вийшла в рамках проєкту Пивоварова "The Вуса". Виконавець наголосив, що Павло Зібров був його натхненником та флагманом проєкту.
Раніше Макс Барських та Артем Пивоваров представили спільну пісню "Так ніхто не кохав", яка була створена на основі вірша Володимира Сосюри.
На концерті Артема Пивоварова відбувся інцидент, коли музикант кинув барабанну паличку у натовп фанатів, яка поранила одну з гостей заходу.
Читайте також
- Українські зірки привітали з Днем Конституції: що кажуть про Основний Закон
- Народний артист Зібров похвалився першим урожаєм полуниці на ділянці під Києвом
- Соціальний ток-шоу “Я не забуду” святкує три роки: 600 гостей і 9 пропозицій
- Оля Полякова розкрила правду про скандал Павліка: звинуватила його дружину в хайпі
- Потап став на бік Павліка у скандалі з директором Палацу «Україна»
- Павло Зібров підтримав Павліка після скандалу на концерті: що сталося

