Волтц: команда Трампа вивчає пропозиції щодо завершення війни в Україні.


Після президентських виборів у США, союзники з Європи та України пропонують команді нового президента США Дональда Трампа способи того, "як зупинити цей конфлікт".
Про це в інтерв'ю програмі CBS Face the Nation в неділю сказав Майкл Волтц, номінант Трампа на посаду радника з питань національної безпеки. Він зазначив, що всі приходять до команди Трампа для обговорення питань "як зупинити конфлікт, відновити стабільність та назавжди з цим покінчити".
"Ми продумуємо ці питання з фантастичною командою, яку він збирає", - сказав Волтц.
Він також наголосив, що до інавгурації Трампа його команда тісно співпрацює з поточною адміністрацією США, включаючи будь-які перемовини щодо припинення вогню в Україні.
Під час зустрічі Трампа з генеральним секретарем НАТО Марком Рютте обговорювалась роль європейців після закінчення конфлікту. Президент Трамп чітко вказав, що хоче, щоб війна була зупинена і його непокоїть кількість загиблих в цьому військовому конфлікті.
Стратегія Трампа не полягає в наданні "необмежених чеків" для України, відмітив Майкл Волтц.
Читайте також
- Фон дер Ляєн: Оборонне партнерство ЄС і Британії відкриває нові можливості підтримки України
- Мін'юст підрахував, скільки заяв подали українці до Реєстру збитків від агресії Росії
- "Хоче війни": у Зеленського жорстко висловилися про переговори Трампа та Путіна
- Ворог намагається закріпитися на правому березі Осколу - ОТУ "Харків"
- Фінляндія постачатиме Україні боєприпаси за рахунок заморожених активів РФ
- Ситуація на кордоні загострюється: прикордонники назвали нові гарячі точки