Ворог масовано атакував Харків ракетами.
24.04.2025
4542
Журналіст
Шосталь Олександр
24.04.2025
4542
Окупанти з Росії вчинили серію вибухів в Харкові. За словами мера Ігоря Терехова, це сталося вночі.
Одна з ракет потрапила у Новобаварський район, розбивши вікна в багатоповерхівках. Поки що немає інформації про постраждалих. Триває огляд місця, куди влучила ракета.
Також є пошкодження в приватних будинках Основ'янського району, але тут немає постраждалих.
UPD
Останній удар стався у районі з густою житловою забудовою. Декілька будинків мають розбиті вікна. За попередньою інформацією, є двоє постраждалих, повідомив Терехов.
Російські окупанти двічі за ніч атакували Харків ракетами.
Читайте також
- Трамп пропонує зробити армію США платною послугою: 20% доходів Близького Сходу
- У Києві урочисто підняли кримськотатарський прапор: символ спротиву окупації
- Крим залишають без світла й пального: як Москва рятує себе за рахунок півострова
- Єврокомісія пропонує продовжити тимчасовий захист українців до 2028 року
- Демченко спростував нарощення військ Білорусі на кордоні: що каже розвідка
- Швеція готується до вторгнення РФ у Балтійському морі: що відомо

