Втрати ворога станом на 21 червня 2025 – Генштаб ЗСУ.
21.06.2025
4362
Журналіст
Шосталь Олександр
21.06.2025
4362
Повідомлення від Генерального штабу Збройних сил України свідчить про постійне зростання втрат російських окупантів в ході війни з Україною. На даний момент зазначено значний обсяг втрат як збройної техніки, так і особового складу.
Дані щодо активності флоту окупантів також дають уявлення про ситуацію в різних морських регіонах. Згадка про продовження тривання війни підсилює усвідомлення тяжкості ситуації на сході країни.
Активність флоту окупантів станом на 21 червня
- В Чорному морі зареєстрований 1 ворожий корабель, який має крилаті ракети "Калібр" з можливістю випуску до 2 ракет;
- У Азовському морі ворожі кораблі відсутні;
- В Середземному морі - 2 ворожі кораблі.
Також, за останню добу, в інтересах РФ пройшли Керченською протокою:
- до Чорного моря - 2 судна, з них 1 продовжило маршрут у напрямку протоки Босфор;
- до Азовського моря - 6 суден, з них 4 вирушили з протоки Босфор.
Нагадаємо, що триває 1214-й день повномасштабної війни в Україні.
Повідомлення від Генерального штабу Збройних сил України підтверджує постійне зростання втрат російських окупантів в ході війни з Україною. Відомості про активність флоту окупантів у різних морських регіонах також вказують на складну ситуацію на сході країни.Читайте також
- Атаки РФ на Дніпропетровщину та Херсон: троє загиблих, є поранені
- Світ накривають катастрофи: тайфуни, пожежі та землетруси забрали життя тисяч
- Російський удар по портах Одещини: двоє загиблих, поранено ще двох
- Росія продовжила масовані обстріли України: є загиблі та поранені, серед них діти
- Трагедія у Вишневому: Зеленський вимагає покарати винних у вибухах на складі
- Удар по Сумах: кількість жертв зросла до п'яти, 30 поранених

