Уейн Лайнкер переміг пневмонію: зірка шоу поділився одужанням з лікарні.

Уейн Лайнкер одужує у лікарні
Уейн Лайнкер одужує у лікарні Фото: The Sun

Оновлення здоров'я Уейна Лінекера

Як повідомляє The Sun: Після непростого досвіду боротьби з пневмонією, Уейн Лінекер поділився новими деталями про своє здоров'я з лікарняної палати. 63-річний телевізійний зірка вчора звернувся до своїх підписників в Instagram, щоб повідомити, що він переміг недугу і зможе покинути лікарню в День подарунків.

Сидячи на лікарняному ліжку в різдвяній шапці, зірка програми "Celebs Go Dating" почав:

“Guys,...

Уейну Лінекеру довелося значно боротися зі своїм здоров'ям, але його оптимізм і підтримка шанувальників стали важливими факторами у відновленні. Очікується, що його повернення додасть позитиву різдвяним святам, а також радості для всіх, хто слідкує за його кар'єрою і особистим життям.

Нещодавно його публікації в соціальних мережах привернули значну увагу, адже зірка намагається підтримувати зв’язок зі своїми прихильниками навіть під час важких часів. Багато з них з нетерпінням чекають його швидкого одужання та повернення на телеекрани.


Читайте також

Реклама