Ліверпуль програє PSV у Лігi Чемпіонів: Джонс назвав гру неприйнятною.

Ліверпуль програє PSV у Лігi Чемпіонів: Джонс назвав гру неприйнятною
Ліверпуль програє PSV у Лігi Чемпіонів: Джонс назвав гру неприйнятною Фото: The Sun

Заява Куртіса Джонса після поразки

Як повідомляє The Sun: Гравець "Ліверпуля" Куртіс Джонс відкрито висловив свої думки після чергової "неприйнятної" поразки від ПСВ Ейндховен у Лізі чемпіонів. Команда "мерсисайдців" зазнала розгромної поразки 4-1 на стадіоні Енфілд, що стало сигналом про найгірший результат з 1953 року, коли вони втратили три матчі поспіль з різницею щонайменше у три м'ячі.

“Ця поразка абсолютно неприйнятна для нас,” - зазначив Джонс.

Гравці "Ліверпуля" переживають складний період, адже це погіршило їхні шанси в груповому етапі. Команда терміново має знайти спосіб повернутися на правильний шлях.

Ця поразка стала черговим ударом для "Ліверпуля", який з моменту свого успіху у минулих роках шукає стабільності. Тепер команді необхідно зібратися і знайти рішення, щоб покращити свої результати та відновити довіру вболівальників.


Читайте також

Реклама