Молодій білорусці під виглядом модельної роботи організували торгівлю органами.
Трагедія з українською моделлю
Як повідомляє The Sun: Жінку нібито вбили та продали її органи на чорному ринку після того, як вона стала жертвою обману, отримавши пропозицію про фальшиве модельне працевлаштування. Віра Кравцова, 26-річна модель, за повідомленнями, була викрадена і змушена жити в М'янмі, де її "перетворили на рабиню" багаті чоловіки.
Віра, яка була родом з Білорусі, підписала контракт на роботу...
Текст цитати залишено без змін.
Наразі це трагічний випадок привернув увагу до проблеми торгівлі людьми та експлуатації жінок, яка залишається актуальною в багатьох країнах. Все більше моделей та молодих жінок стають жертвами подібних схем, тому важливо звертати на це увагу та підвищувати обізнаність про можливі ризики.
Сподіваємося, що ця трагедія спонукатиме відповідні органи вжити заходів для запобігання подібним інцидентам у майбутньому.
Читайте також
- Україна вдарила по НПЗ у Кстово та складу БпЛА: нові цілі Сил оборони
- Темпи російського наступу впали в 16 разів: що показав звіт ISW
- Сибіга після атаки на Київ 2 липня: ППО та зброя потрібні зараз, а не пізніше
- Сили оборони знищили 1140 окупантів за добу: рекордні втрати армії РФ
- Україна вразила завод ракетних двигунів у РФ та знищила мости на Донбасі
- Таємний документ РФ: російські військові пройшли навчання в Китаї з хімзахисту

