За день енергетики ДТЕК повернули світло понад 14 тис. сімей після ворожих атак.
Енергетики компанії ДТЕК зуміли відновити електропостачання для 14,4 тисяч сімей на Донеччині та Дніпропетровщині, які були зупинені через ворожі атаки, повідомляє ДТЕК.
На Донеччині енергетикам вдалося повернути світло до 11,6 тисяч сімей, які щоденно стикаються з відключенням електромереж через обстріли.
На Дніпропетровщині також тривають ворожі атаки. Проте, протягом останньої доби енергетикам вдалося поновити електропостачання вже для 2,8 тисяч будинків.
Незважаючи на постійні обстріли та небезпеку, енергетики продовжують працювати та відновлювати світло після ворожих атак. У деяких населених пунктах вони вже повертали світло десятки разів.
У цьому році ДТЕК інвестувала понад 2 млрд грн у модернізацію електромереж для підготовки до зими.
Читайте також
- Вибухи в Криму: атаковано ТЕС і ФСБ, перебої зі світлом та величезні затори на мосту
- Енергетики повертають світло у два райони Києва: коли чекати на відновлення
- Нічна атака "Шахедів" на Запоріжжя: загинула жінка, поранено 11-річного хлопчика
- Атака дронів на Москву та відставка Стармера: нові деталі 22 червня
- Харківщина знову під обстрілами: є загиблі та поранені серед цивільних
- Удар дрона по житловому будинку на Сумщині: загинули троє людей, серед них 13-річний підліток

